FOOD SERVICE

Súčasťou našich primárnych služieb vždy bolo poskytovanie profesionálneho cateringu a food servisu. Našim klientom sme postupne okrem príležitostného cateringu ponúkli možnosť na kontinuálne zabezpečovanie stravy pre ich zamestnancov. Vytvorili sme tak značku FOOD TIME, ktorá zastrešuje služby závodného stravovanie pre viac ako 2000 stravníkov denne.

Doplnením portfólia značiek SB GROUP o nové projekty sa prirodzene rozrástol aj tím interných zamestnancov firmy. Preto sme otvorili v Trenčianskych Tepliciach novú prevádzku na výdaj obedov Cantína Teplice. Tá poskytuje obedové menu nielen zamestnancom firmy, ale aj verejnosti.

Najnovšou značkou je služba zameraná na online objednávky potravín potravinyonline.sk. Značka vznikla v čase krízy na jar 2020 a zameriava sa na dostupné potraviny s donáškou priamo domov.  Dbá na hygienický a bezpečný kontakt a platbu. Prináša sociálnu hodnotu a pomáha zvládnuť obdobie krízy bez vystavovania sa rizikám v kamenných obchodoch a bez zbytočného cestovania.

na sb group.jpg
Stehno_z_domáceho_králika_na_divoko_s_du
IMG_0012.jpg