top of page

Priestory

Event House Profil.jpg

Event House

Žilina
Dizajnový priestor v industriálnom štýle slúži na firemné a verejné podujatia, výstavy, konferencie.  Stavba  bola zaradená medzi 18 najlepších diel realizovaných v rokoch 2016 – 2017 na Slovensku. Priestor je variabilný, otvára kreatívne možnosti, dáva priestor technicky náročným prevedeniam a je ideálnym stretávacím bodom pre celoslovenské aj zahraničné firmy a partnerov z Česka a Poľska.
DSC05386.jpg

Mundo

Žilina
Mundo lounge & restaurant sa nachádza v areáli eXtreme parku pri Vodnom diele v Žiline. Vyznačuje sa príjemnou dovolenkou atmosférou  a menu reštaurácie je vyskladané ako malý svet dokonalých chutí, inšpirovaných ponukou medzinárodnej kuchyne. Všetky jedlá vychádzajú z kvalitných, lokálnych a čerstvých ingrediencií. Priestor je vhodný aj na zorganizovanie teambuildingu.
VIZ_VSTUP NA TERASU.jpg

Kursalon

Trenčianske Teplice
Kursalon je unikátny historický priestor v prostredí kúpeľného parku v Trenčianskych Tepliciach. Klientom poskytujeme priestory s atmosférou, TOP službami a kapacitou až 600 hostí. Na firemné podujatia je k dispozícii kongresová sála, menšie konferenčné miestnosti, kinosála, salónik a priestor reštaurácie s vonkajšou terasou. Priestor je ľahko dostupný z Bratislavy, Viedne, či Brna.
DSC02017-Edit.jpg

Likérka

Trenčianske Teplice
Likérka spája aperitív bar, kaviareň a destilérku. Starý meštiacky dom zo začiatku 20. storočia sa nachádza na rozmedzí promenády a kúpeľného parku. Z priestoru kaviarne je vďaka presklenej stene pohľad priamo do výroby, kde vzniká svetovo ocenený slovenský gin TOISON a bylinný likér Dr.Kramer. Produkty sú vyrábané čisto prírodným spôsobom bez použitia chemických prísad.
Ocenenia

Ročenka Slovenskej architektúry
rocenka.png
Ocenenia

CE ZA AR ceny za architektúru 2021 - nominácia

INSAID AWARDS 2021 – Najlepší slovenský interiér
v kategórií Horeca
Untitled-1-01.png
INAW_CLR_w.png
bottom of page